Kitos paslaugos


Degučių sodyba

Degučių sodyba

Sodyboje puikios sąlygos apsistoti, ilsėtis, švęsti šventes, organizuoti pobūvius, seminarus ar konferencijas. Čia graži aplinka, jaukus ir erdvus kiemas, geras aptarnavimas, skanūs ir gausūs patiekalai. Sodyboje yra trys skirtingų dydžių salės, talpinančios 20, 30 ir 100 žmonių, su didele šokių terasa. Yra pirtis, baseinas, kambariai nakvynei, dvi didelės automobilių stovėjimo aikštelės, galimybė žaisti tinklinį ar krepšinį. Meniu sudaromas kiekvienai šventei individualiai. Pagal pageidavimus, organizuojame pilną maitinimą, pasirūpiname indais, patalyne, rankšluosčiais ir svečių transportavimu.

 

Plačiau apie paslaugą

Renginių kupolas

Renginių kupolas

Renginių ir konferencijų sfera iškilmingoms Jūsų šventėms.

 

Plačiau apie paslaugą

Baidarių nuoma

Baidarių nuoma

Organizuojame turiningus žygius baidarėmis Strėvos upe grupėms iki 120 žmonių. Strėvos pakrantės nėra „nudailintos“, todėl plaukiant galėsite grožėtis natūralia gamta ir nepaliestais išskirtiniais Lietuvos kraštovaizdžiais. Nuomojame dvivietes polietilenines „VISTA“ baidares. Tai stabilios, greitos, lengvai valdomos, komfortabilios bei vienos populiariausių baidarių Lietuvoje. Siūlome tris, itin skirtingus maršrutus, todėl sau palankiausią kelionę čia atras nuo mėgėjų iki jau patyrusių plaukikų.

Plačiau apie paslaugą

Mobilios pirties nuoma

Mobilios pirties nuoma

Nuomojame gerai įrengtą mobilią pirtį. Viduje yra priešpirtis, karštas vanduo, vantos, Led apšvietimas, garso sistema, telpa iki dešimt žmonių, galime pristatyti į bet kurią vietą, nebūtinas elektros tinklo prievadas.

Plačiau apie paslaugą

Mobilaus kubilo nuoma

Mobilaus kubilo nuoma

Nuomojame modernų kubilą ant ratų, kuris yra stacionaraus kubilo aukščio ir dydžio. Nereikia aukštai lipti kas stipriai sumažina susižeidimų riziką. Galime pristatyti į bet kurią vietą ir pilnai paruošti naudojimui.

  • Galingas hidro masažas
  • Reguliuojamas oro ir vandens srovės intensyvumas.
  • Led apšvietimas
  • Elektroninis termometras integruotas kubilo korpuse.
  • Plaukiojantis Led gėrimų baras

Plačiau apie paslaugą